Witamy na naszej stronie internetowej!

Firma AZ Armaturen specjalizuje się w produkcji kurków stożkowych - armatury przemysłowej do zastosowań specjalnych.
Nasze kurki produkowane są w zakresie średnic od DN4 do DN400 (1/4“-16”) z różnych materiałów: żeliwa sferoidalnego, staliw węglowych, stopowych oraz specjalnych stopów (niklu, tytanu, Monel, Hastelloy i innych).
Stosowane jako uszczelnienie PTFE zapewnia znakomitą odporność chemiczną i umożliwia stosowanie kurków do temperatur 250°C.
Kurki AZ występują jako przelotowe oraz wielodrogowe (trzy-, cztero- i pięciodrogowe), mogą być sterowane ręcznie (dźwignia lub przekładnia ślimakowa) lub za pomocą napędów elektrycznych, pneumatycznych lub hydraulicznych.
Jako przyłącza stosuje się kołnierzowe, z króćcami do spawania czołowego, mufowego, gwintowane (z gwintami zewnętrznymi, wewnętrznymi).
W ofercie firmy znajdują się również kurki z płaszczem grzewczym, kurki z blokadami (zabezpieczenie przed operowaniem przez osoby niepowołane), zawory wykładane tworzywem -FEP, PFA, PVDF (w tym również zawory kulowe, zwrotne, wzierniki w instalację i osadniki zanieczyszczeń), przepustnice oraz specjalne kurki do poboru próbek.
Wykonujemy również na specjalnie życzenie klienta kombinacje kurków dwu- i wielodrogowych.

Wszystkie wyroby produkowane przez firmę AZ Armaturen posiadają certyfikat jakości ISO 9001 i znak CE, co gwarantuje ich wysoką jakość.

                      

 

                                        * bez obszarów martwych
                                        * bezobsługowe
                                        * samosmarowe
                                        * odporne chemicznie
                                        * również do instalacji próżniowych


  

 

 W celu uzyskania dodatkowych informacji uprzejmie

prosimy o kontakt z naszym biurem.